Kolejna wyjazdowa potyczka ligowa

W niedzielę 27 kwietnia chłopcy z rocznika 2003/2004 wraz z trenerami i kibicami (rodzicami) udali się na drugi mecz ligowy do Makowa. Na zbiórce zastanawialiśmy się czy jest sens jechać na spotkanie, gdyż ulewne deszcze które przechodziły nad Ostrołęką sprawiły odwołanie kilku innych meczy w starszych rocznikach. Ruszyliśmy jednak punktualnie i okazało się że to była dobra decyzja. Już po paru kilometrach deszcz przestał padać, a w samym Makowie jak by go w ogóle nie było ;-). Pogoda do gry wymarzona – nie za ciepło i nie za zimno. Zaczynamy!!!

Już na samym początku pewna nowość dla zawodników – sędzią (a w zasadzie sędziną) był/była kobieta!!!
Pierwszą kwartę zaczęliśmy bardzo dobrze i skutecznie. Na tym etapie gry drużyna popełniała mało błędów w obronie co skutkowało spokojnym prowadzeniem gry na połowie rywali. Dokładna gra piłką po ziemi musiała się podobać nie tylko kibicom APN-u ale również sympatykom drużyny przeciwnej.
Kolejne kwarty momentami wyglądały słabo gdyż w grę naszych zawodników wdarły się błędy. Nasi zawodnicy chwilami przyjęli styl gry Makowianki i na boisku zapanował chaos. Mimo słabszej gry padały kolejne bramki dla APN-u. Pod koniec meczu straciliśmy jednak kuriozalną bramkę z połowy boiska!!!
Rozluźnieni zawodnicy APN-u dopuścili w ostatnich minutach meczu do dwóch groźnych sytuacji, w których klasę pokazał nasz bramkarz Jacek Laskowski, broniąc w sytuacjach sam na sam. Końcowy wynik to 10:1 dla zespołu z Ostrołęki.