Tym razem u siebie …

Kolejny mecz ligowy jaki rozegrali chłopcy z rocznika 2003 był mecz na „własnym boisku” z rywalem zza miedzy Koroną HID Ostrołęka. Nie był to łatwy rywal, stawiający trudne warunki podczas całego spotkania.


Zacznijmy jednak od pierwszej kwarty, która zaczęła się źle. Od straty bramki. Pięknym uderzeniem z naszego prawego skrzydła popisał się jeden z zawodników rywali. Z minuty na minutę osiągaliśmy przewagę w polu, lecz nie skutkowało to zdobywaniem goli. Chłopcy weszli w mecz jakby niepewni swoich umiejętności, jednak z biegiem czasu zawodnicy APN-u podkręcali tempo. Najpierw udało się wyrównać a następnie wyjść na prowadzenie. Prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca spotkania. W sumie strzeliliśmy pięć bramek, z których aż cztery strzelił Kacper Piórkowski a jedną dołożył Radek Zyśk. Nasi rywale trafili do naszej bramki trzy razy.

O jednej bramce już wspomniałem, natomiast dwie następne to błędy w obronie naszego zespołu, które skrupulatnie wykorzystał wyróżniający się zawodnik tego meczu w ekipie ?gości? lewo nożny prawo skrzydłowy 🙂 .
Mecz zakończył się wynikiem 5 : 3. Gratulacje dla zawodników za postawę na boisku i walkę do końca spotkania.
Strzelcy bramek:
Kacper Piórkowski ? 5 bramek
Radek Zyśk ? 1 bramka

Skład:
1. Staepnowski Kacper
2. Marciniak Krystian
3. Niedźwiecki Kacper
4. Majbański Mateusz
5. Drężek Konrad
6. Zyśk Radek
7. Bielewicz Patryk
8. Piórkowski Kacper
9. Petrosjan Ando
10. Madrak Piotr
11. Sadłowski Hubert
12. Jaskólski Marcel
13. Ciecierski Konrad
Jak zwykle dziękujemy wszystkim rodzicom za głośny i gorliwy doping 🙂

 

[print_gllr id=2035]