weekend z APN#28-30.10.18#wyniki

  • liga wojewódzka B2 Junior Młodszy, 8 kolejka
    29.09.17 (sobota) 13 Sulejówek

Victoria Sulejówek – APN Narew 2003 3:2 (1:2)

bramki: Niedźwiecki,  Gałecki Dominik

APN Narew: Wardak – Petrosjan ( Grodzki), Białobrzeski, Brodowski [ż]( Brzostek) Drężek, Gałecki [CZ] , Grabowski, Karwowski, Madrak, Niedzwiecki, Szklanko.

  • 1 liga wojewódzka C1 Trampkarz , 8 kolejka
    28.09.18 (piątek) 17 Mława

Mławianka Mława – APN Narew 2004 1:4 (0:0)

bramki:  Klec, Banach, Szczepanek,  Kubeł

APN Narew: Marciniak – Grala, Grzyb, Banach, Banul, Kubeł, Ogrodowczyk, Szczepanek, Zięba, Szczubełek, Klec, Grudziński. Ponadto w kadrze byli : Skorupski -Jaskólski Krupa, Gocłowski, Modzelewski.

  • 1 liga wojewódzka C2 Trampkarz, 8 kolejka
    30.08.18 (niedz) 16 Warszawa

Drukarz Warszawa – APN Narew 2005 2:0 (1:0)

APN Narew: Olbryś, Kaczmarczyk – Szmigiel, Bąk, Borkowski, Ciecierski, Deptuła, Krasiewicz, Macioch, Sawicki, Skowronek, Śniadach, Babicz, Domański, Grabowski, Późniewski, Roman, Trzciński.

  •  Młodzik D1 grupa 3, kolejka 4

APN 2006 pauzuje

  • Młodzik D1 grupa 2, kolejka 4
    30.09.18 (niedz) 11. Ostrołęka Witosa 1

APN 2007 – Orzeł Sypniewo 2006 0:0

APN: Mierzejewski, Dovgosheya – Skorupski, Zaręba, Stolarczyk, Dębek, Grądzki, Żebrowski, Walewski, Laskowski, Bączek, Radwański, Mieczkowski, Petrosjan, Lada, Marcjanik.

  • Orlik E1, 4 kolejka
    28.09.18 (piątek) 17.30 Ostrołęka SP6

APN 2008 – LUKS Czerwin 11:3

 

W tej kolejce, w barwach APN zaprezentowali się zawodnicy wypożyczeni bądź pozyskani z innych klubów:

w roczniku 2003

? Jan Białobrzeski (Złota Ostrołęka ) w APN od 2016
? Jakub Grabowski (Korona Ostrołęka ) od 2017
? Eryk Brodowski((Świt Baranowo) od 2017
? Dominik Gałecki (Korona Ostrołęka ) od 2017
? Mateusz Brzostek (AP Ostrów Maz) od 2018

w roczniku 2004

? Paweł Grala (Tęcza Łyse) w APN od 2018
? Przemysław Grzyb (Kurpik Kadzidło ) od 2018
? Adam Banul (Złota Ostrołęka ) od 2017
? Szymon Szczepanek (Złota Ostrołęka) od 2016
? Jakub Choinka (ŁKS Łomża ) od 2017
? Damian Klec (LUKS Czerwin ) od 2016

w roczniku 2005

? Kacper Szmigiel (Tęcza Łyse) w APN od 2018
? Jakub Domański (AP Ostrów Maz) od 2014
? Wiktor Macioch (AP Ostrów Maz) od 2017
? Miłosz Skowronek (Kurpik Kadzidło )od 2016