Świetny początek naszych wychowanków w Narwi

Wczoraj (01.08.2020) początek sezonu miała ostrołęcka Narew, która wygrała aż 6-0 z GKS-em Pokrzywnica. Asem w talii trenera Andrzeja Sieradzkiego okazał się być Kevin Karwowski, który strzelił trzy bramki (jego pierwszy hattrick w seniorach!) i asystował przy dwóch kolejnych. Piękną asystę przy jednym z goli Kevina zaliczył z kolei Janek Białobrzeski. Do 73. minuty na boisku znajdował się Kacper Niedźwiecki, a do 40. minuty debiutant – Konrad Drężek, który niestety musiał opuścić plac gry z urazem.

W kadrze pierwszego zespołu Narwi znajdują się także Kacper Stepnowski, Bartosz Bieńkowski i Maciej Kubeł. Wszyscy wymienieni w meczu z Pokrzywnicą pozostali na ławce rezerwowych, ale sezon się dopiero zaczyna, więc wierzymy, że jeszcze wiele razy zameldują się na boisku.