Nabór uzupełniający do rocznika 2007

Informowaliśmy już, że 20 czerwca będzie tworzyć będziemy nowy zespół z rocznika 2008, połączony m.in. z naszej drużyny i Korony. Tymczasem o godzinie 15:00, kiedy już powinien skończyć się nabór tego rocznika, zapraszamy chłopców z rocznika 2007, którzy chcieliby dołączyć do drużyny APN Narew, która grać będzie w Ekstralidze. Testy odbędą się na stadionie miejskim przy ul. Witosa, na boisku ze sztuczną murawą.

Chętnych prosimy o przybycie trochę wcześniej, aby móc zebrać dane kontaktowe. Prosimy wziąć ze sobą obuwie sportowe, ochraniacze i strój treningowy. Zawodnicy będą obserwowani przez grono trenerów pod kątem umiejętności technicznych i motoryki.

Drużyna APN Narew Ostrołęka wywalczyła jesienią awans do Ekstraligi Trampkarzy ? to najwyższy możliwy poziom gry w tym roczniku, gdyż nie istnieją w nim jeszcze rozgrywki ogólnopolskie. W lidze brać będzie udział osiem najlepszych zespołów z terenu województwa mazowieckiego, reprezentujących Warszawę oraz delegatury w Siedlcach, Płocku i Radomiu. Jeśli nikt się nie wycofał, za rywali będziemy mieli Legię Warszawa, Varsovię Warszawa, Polonię Warszawa, Escolę Warszawa (szkółka Barcelony), Pogoń Siedlce, Stoczniowca Płock i Broń Radom.

Nasz zespół wygrał ciechanowsko-ostrołęcką ligę okręgową, wygrywając wszystkie 12 meczów. Chłopcy strzelili w nich aż 69 bramek, a stracili tylko trzy. Z kompletem 36 punktów wyprzedzili drugą w tabeli Koronę Ostrołęka aż o 14 punktów. Drużynę prowadzą trenerzy Jacek Żylak i Piotr Kuciński.

Zapraszamy chętnych zawodników do przybycia i sprawdzenia swoich możliwości!