Zapraszamy na nabór rocznika 2008

20 czerwca odbędzie się specjalne spotkanie naborowe rocznika 2008 w Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka, której powstanie ogłosiliśmy wspólnie na początku tego roku. To dalsza część planu porozumienia wokół ostrołęckiej piłki nożnej, w którym bierze udział Narew, OTS Korona Ostrołęka i Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej. Przy tworzeniu rocznika 2008 do wspólnego budowania mocnych zespołów dołączył także UKS Złota Ostrołęka.

Zapraszamy tego dnia od godziny 11:00 na stadion przy ul. Witosa w Ostrołęce także młodzież z innych klubów. Kandydatom do poszczególnych drużyn Akademii Narwi będzie przyglądać się grono trenerów z wszystkich klubów tworzących porozumienie, oraz goście. Zawodnicy będą oceniani pod względem motoryki i techniki. Prosimy zabrać ze sobą obuwie sportowe i ochraniacze. Osoby biorące udział w naborze otrzymają na jego czas ponumerowane koszulki, dzięki którym trenerzy będą mieli ułatwione obserwowanie chętnych do gry.

Ze strony zawodników naszego rocznika 2008 już otrzymaliśmy bardzo ciepły odzew na dotychczasowych rozmowach o przyszłości rocznika. Wierzymy, że współdziałanie może przynieść nam wiele pozytywnych owoców i sukcesy w przyszłości. Zachęcamy do przybycia zawodników innych klubów.

Więcej o zespole już niebawem!