Dokumenty potrzebne na Obóz APN CAMP 2020

Dużymi krokami zbliżamy się do kolejnego obozu letniego Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. W tym roku „runda wiosenna” wyglądał zupełnie inaczej, niż zakładaliśmy, dlatego tym bardziej warto poświęcić tydzień czasu na treningi, by powrócić jak najszybciej do pełnej dyspozycji i podnosić coraz wyżej swoje umiejętności. Obóz tym razem odbędzie się w Licheniu Starym, zaczniemy go 26 lipca a zakończymy 1 sierpnia. Stan epidemiczny w Polsce wymógł na nas trochę nowych obowiązków, które oczywiście spełnimy. Są też obowiązki mniej przyjemne, czyli te „papierologiczne”.

Aby móc zrealizować wyjazd na obóz potrzebujemy wypełnionej karty uczestnika obozu, którą prosimy wydrukować, wypełnić i przekazać trenerowi.

 karta-uczestnika-obozu-2020

KARTA UCZESTNIKA OBOZU

Uwaga! W miejscu dotyczącym przebytych szczepień wystarczy wpisać „zgodnie z kartą szczepień” (jeśli oczywiście jest to zgodne). Prosimy o nieprzynoszenie do klubu kart szczepień.


Ponadto zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego przedstawiamy do akceptacji Regulamin Obozu oraz Zasady Bezpieczeństwa. Należy je przeczytać i po zapoznaniu – jeśli je akceptujemy – podpisać się na liście u trenera. Jednocześnie informujemy, że osoby, których opiekunowie nie zgodzą się na zasady regulaminu lub Zasady Bezpieczeństwa, nie mogą jechać na obóz. Ale uspokajamy, nie ma w nich nic strasznego 🙂

Regulamin Obozu

 

Zasady Bezpieczeństwa

 

Osobom, które interesują inne zalecenia ministerstw polecamy stronę Ministerstwa Sportu, grupującą zasady organizacji obozów sportowych (link tutaj). Natomiast zasady bezpieczeństwa wdrożone w Hotelu Atut w Licheniu Starym przedstawione są na stronie obiektu (link tutaj). Krótko mówiąc, klub oraz hotel zapewniają ze swej strony bezpieczeństwo dzieci zgodnie z rozporządzeniami.

 

fot. pixabay.com