Rocznik 2005 w I lidze mazowieckiej

Na początku czerwca rocznik 2005 zakońćzył sezon udziałem w turnieju, którego stawką był awans do Ekstraligi Mazowieckiej. W ten upalny dzień przyszło nam rywalizować z drużynami PAF Płońsk i Mławianki Mława.

Od początku widać było jak duży ciężar gatunkowy maja dla naszych chłopców te zawody. W pierwszym meczu, z PAF Płońsk, który wygraliśmy 2-0, dopiero po strzeleniu pierwszego gola zszedł z chłopaków stres i gra zaczęła wyglądać tak, jak sobie zakładaliśmy.

Niestety w decydującym o awansie meczu z rówieśnikami z Mławy , jak to się mówi „demony powróciły”. Stres, który nas ogarnął nie pozwolił nam na realizację założeń ofensywnych i spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0. W związku z tym o awansie miały zadecydować rzuty karne. Niestety przegraliśmy w nich 11-12 i przyszłej gry w Ekstralidze trzeba było pogratulować rywalom.

Za nami rok pełny emocji i ciężkiej pracy, której nie udało się zwieńczyć największym sukcesem, ale i tak chłopcom należą się brawa i podziękowania za to co razem osiągnęliśmy. Brawo Wy!!!

Zza oceanu korespondował trener Paweł Zalewski