Podsumowanie wiosny rocznika 2003

Zakończyła się wyczerpująca runda wiosenna dla rocznika 2003. Celem minimum było zajęcie trzeciego miejsca, które dawało nam utrzymanie w lidze (czwarta lokata może nie dać utrzymania). Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania, zajmując właśnie trzecie miejsce. Choć apetyt rósł w miarę jedzenia (momentami byliśmy liderami grupy), zostajemy w I lidze mazowieckiej.

Wygraliśmy 8 spotkań, przegraliśmy 3 spotkania a podziałem punktów zakończyły się kolejne 3 mecze. Zdobyliśmy 27 punktów, strzelając 44 bramki, tracąc 13, co świadczy o doskonałej defensywie naszej drużyny. Najlepszymi strzelcami okazali się Kevin Karwowski – 9 bramek, Eryk Brodowski – 7 bramek, Adam Szklanko i Mieszko Grodzki – po 6 bramek. Pięciu zawodników wystąpiło w każdym spotkaniu: Eryk Brodowski, Kacper Piórkowski, Kacper Niedźwiecki, Adam Szklanko i Mieszko Grodzki.

Podsumowując występy chłopców z rocznika 2003, trzeba przyznać iż bardzo w tym roku wzrosła świadomość naszych zawodników. Za każdym razem wiemy po co wychodzimy na boisko, co chcemy osiągnąć i jakie założenia powinniśmy zrealizować (a jeżeli ktoś na chwilę zapomina, to trener szybko przypomina 🙂 ). Dyscyplina na boisku i bardzo spokojne dążenie do wyznaczonego celu, to cechuje tą drużynę. Trzeba też podkreślić dużą pracę jaką wykonują bramkarze na treningach i na meczach. Mamy ten komfort posiadania trzech równorzędnych bramkarzy, co przekłada się na doskonałą pracę i pewność w bramce.

Przed nami kolejny ciężki, a kto wie czy nie jeszcze bardziej wymagający sezon. Ciężka praca na treningach pozwoli nam na swobodniejsze wykonywanie pewnych czynności w meczach, więc Panowie, krótki odpoczynek i do roboty…

Kadra wiosna 2018:  Stepnowski Kacper, Gałecki Maciek, Wardak Karol – Niedźwiecki Kacper, Petrosjan Andranik, Madrak Piotr, Drężek Konrad, Piórkowski Kacper, Majbański Mateusz, Brodowski Eryk, Gałecki Dominik, Karwowski Kevin, Grodzki Mieszko, Grabowski Jakub, Kempisty Kacper, Szklanko Adam, Sokołowski Kacper, Białobrzeski Jan, Szczepanek Szymon.

Dłuższa przerwa spowodowana kontuzją: Sendrowski Michał

Trenerzy: Marcin Roman, Piotr Wiski
Kierownik drużyny: Krzysztof Zyśk
Opieka medyczna: Wioletta Piórkowska
Kapitan drużyny: Kacper Niedźwiecki

Serdecznie dziękujemy wszystkim za dostarczenie niezapomnianych emocji i liczymy na jeszcze więcej (ale tylko tych pozytywnych poproszę)! 🙂

// trener Marcin Roman