Wiele powołań dla naszych zawodników

Siedmiu zawodników Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej zostało powołanych do reprezentacji okręgu, a jeden do reprezentacji województwa.  W kadrze Mazowsza rocznika 2004 znalazł się kolejny raz Kacper Piórkowski, powołany na mecz rozgrywany w dniach 22-23 maja z Łódzkim ZPN-em. Kadra U-14 grać będzie w ramach Pucharu PZPN im. Kazimeirza Górskiego. Jej trenerem jest Marcin Korkuć, ktory w 18-osobowym składzie zawarł 6 zawodników Escoli Warszawa, czterech Dolcanu Ząbki, Trzech MKS-u Piaseczno, dwóch Delty Warszawa i po jednym APN-u, Legionovii Legionowo i Startu Otwock. Kacper jest jednym z wyróżniających się zawodników kadry od dłuższego czasu.

Z koli w kadrze rocznika 2006 na Turniej o Puchar Prezesa MZPN podstawę tworzą zawodnicy kilku klubów. Z APN-u powołani zostali: Dominik Borowiecki, Igor Olszewski, Borys Ciężar, Jakub Trzciński, Bartosz Gołaszewski, Olaf Radziński i bramkarz Karol Stolarczyk. Poza naszymi zawodnikami znalazło się miejsce dla graczy Nadnarwianki Pułtusk (pięciu), APN Olimp Ciechanów (dwóch), MKS-u Ciechanów (dwóch) i PAF-u Płońsk (dwóch). Trenerem kadry Ciechanowsko-Ostrołęckiego OZPN jest Piotr Gruszczyński. Turniej w tej kategorii odbędzie się 22 maja, wyjątkowo nie w Warszawie, a w Ciechanowie.

Powodzenia!