2009: Trzech w kadrze regionu

Po likwidacji Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej i stworzeniu delegatur regionalnych na terenie Mazowieckiego ZPN, zastanawialiśmy się co dalej z reprezentacjami młodzieżowymi okręgów. Okazało się, że teraz ostrołęccy młodzi piłkarze trafiać będą mogli do „Kadry Regionu Ciechanów”.

Powołanie do reprezentacji rocznika 2009 otrzymało od trenera Marcina Grabowskiego trzech zawodników APN Ostrołęka: Fabian Kurpiewski, Emilian Pawlak i Aleksander Ochenkowski. Konsultacja kadry odbędzie się 15 października na stadionie w Mławie, od godziny 16:30. Powołani zawodnicy proszeni są o zabranie: aktualnego badania lekarskiego, dowodu tożsamości oraz butów na sztuczną nawierzchnię i ochraniaczów. Potwierdzenie przyjazdu do dnia 10-10-2019 roku oraz ewentualne pytania prosimy kierować bezpośrednio do trenera kadry Marcina Grabowskiego – tel. 503-848-054.

Gratulujemy!

P.S. Tradycyjnie podajemy przynależność zawodników według barw klubowych: 6 zawodników – Mławianka Mława, 3 – APN Ostrołęka, PAF Płońsk, Młode Orły Pułtusk, Korona Ostrołęka, 2 – MKS Ciechanów, Rzekunianka Rzekuń, Boruta Kuczbork, 1 – Wkra Bieżuń, FS Płońsk, MKS Przasnysz, Orzeł Sypniewo.
P.S.2 Początkowo powołanie wysłano także do Igora Gumkowskiego, jednak w przerwie między sezonami przeszedł on z APN-u do Escoli Warszawa, co umknęło kierownictwu kadry.