Sparował rocznik 2003

Przygotowania do ligi mazowieckiej trwają pełną parą. Przyjemnym przerywnikiem w ciężkiej pracy dla zawodników sa mecze sparingowe. W piątek 2 lutego wyjechaliśmy do Zambrowa na mecz kontrolny z tamtejszą Olimpią. Chłopcy poza paroma błędami i niedokładnością w rozegraniu akcji, w pełni realizowali założenia przedmeczowe. Wypróbowaliśmy nowe ustawienia, które pokazały zawodnikom inne możliwości rozwiązywania w fazie budowania akcji i jej finalizacji. Pokonaliśmy gospodarzy 9-0 po bramkach: Grabowski x 4, Madrak x 2, Majbański, Grodzki, Karwowski.

Kolejny mecz kontrolny rozegraliśmy już w niedzielę 4 lutego w Łomży. Mecz pokazał zmęczenie i nawał pracy, jaki wykonujemy w trakcie przygotowań. Mimo kilku dogodnych sytuacji w pierwszej połowie, nie potrafiliśmy pokonać bramkarza gospodarzy. Dopiero w ostatnich sekundach udało nam się wyjść na prowadzenie po bramce Karwowskiego. Druga część spotkania to spora ilość błędów indywidualnych naszych zawodników, co spowodowało utratę bramki. Po tej bramce ruszyliśmy ponownie do konstruowania składnych akcji i klarownych sytuacji. Jedną z nich na bramkę zamienił Prusaczyk. W ostatnich sekundach meczu po indywidualnym błędzie naszego defensora, napastnik z Łomży ustalił wynik spotkania na 2-2.

Podsumowując, bardzo intensywny i poglądowy weekend dla trenerów do analizy, ale również dla zawodników, którzy mogli się przekonać, jak reaguje ich organizmprzy niepełnym wypoczynku. Dziękujemy naszym rywalom za możliwość rozegrania meczów kontrolnych.

Trener Marcin Roman