Olaf Bartkiewicz w Polonii Warszawa

Wczoraj doszło do kolejnego dużego ruchu transferowego – snajper z rocznika 2003, Olaf Bartkiewicz zmienił przynależność klubową, stając się zawodnikiem Polonii Warszawa. Wystarczył zaledwie rok w barwach naszej Akademii, by zwrócić na siebie uwagę drużyny byłych mistrzów Polski (oraz innych klubów).

Olaf Bartkiewicz urodził się 12 września 2003 w Ostrowi Mazowieckiej i jest wychowankiem tamtejszej Ostrovii. W jej barwach w sezonach 2014/15 i 2015/16 rozegrał 14 meczów i strzelił tyle samo bramek. Rok temu zamienił Ostrów na Ostrołękę i trafił do drużyny trenera Marcina Romana, która właśnie awansowała do I ligi mazowieckiej. W rundzie jesiennej doznał kontuzji, ale wcześniej zagrał w 11 meczach i strzelił 12 bramek. Wiosna była jego koncertem, który podsumowuje zresztą 18 goli w 13 meczach. Ostrowski snajper kończy więc przygodę z APN Ostrołęka z 30 bramkami w 24 meczach, na poziomie I ligi mazowieckiej.

Olaf, życzymy Ci powodzenia w dalszej karierze. Dawaj zawsze z siebie 110%, a nie będziesz tego żałował. Mamy także nadzieję, że będziesz miło wspominał swój pobyt w APN-ie i współpracę z trenerami Marcinem Romanem i Piotrem Wiskim. Powodzenia!


fot. główna – Michał Kowalczyk
fot. po prawej – Marcin Roman