Radek Zyśk już strzela dla Jagiellonii!

Po rozegraniu 43 meczów ligowych, strzeleniu w nich 97 bramek, do tego dołożeniu wieeelu występów i goli w turniejach, z APN-em Ostrołęka żegna się Radosław Zyśk. Nasz wychowanek w wielu kwestiach przecierał APN-owi szlaki. Jest dotychczas najlepszym strzelcem w historii naszego klubu, pierwszym powołanym do reprezentacji Mazowsza, jednym z pierwszych powołanych do reprezentacji okręgu. W 2015 roku głosami czytelników zajął trzecie miejsce w plebiscycie Tygodnika Ostrołęckiego na Juniora Roku.

Przyszła pora na kolejny krok do przodu, bo tak traktujemy ten transfer. Radek Zyśk przechodzi do Jagiellonii Białystok, której seniorzy są czołową drużyną polskiej Ekstraklasy. Wiemy, że dalej ciężko pracując, Radek będzie miał w Białymstoku szansę dalszego rozwoju.

Miło też nam poinformować, że pierwsze mecze z nową drużyną to „stary dobry Radek”, czyli strzelec. Kolejno nasz wychowanek zdobywał bramki w meczach z Escolą Warszawa, SMS-em Łódź i Polonią Warszawa. Oby tak dalej Radku 🙂

Gratulujemy i życzymy powodzenia! Pozdrawiają wszyscy zawodnicy i trenerzy APN-u Ostrołęka, ze szczególnym uwzględnieniem kolegów z zespołu oraz trenerów Romana i Wiskiego 😉