Na zamknięcie sezonu z Jagiellonią Białystok

Na koniec sezonu chłopcy z rocznika 2003 i młodsi udali się na sparing do Białegostoku. W czwartkowe popołudnie (26.06.2014) rywalem towarzyskiej potyczki była drużyna Jagielloni.
Na boisku zagraliśmy – dla nas – nowym ustawieniem, gdyż już od przyszłego sezonu w lidze chłopcy będą występować właśnie w takim ustawieniu – po 8 zawodników w polu i bramkarz. Jak na nowe ustawienie trzeba przyznać, że nasza drużyna wyglądała bardzo dobrze i świetnie przeciwstawiała się ekipie z Białegostoku. Akcje kończone strzałami a niekiedy bramkami wzbudzały zachwyt wszystkich zgromadzonych na trybunach tego dnia.


Mimo paru błędów najlepiej zaprezentował się Patryk Bielewicz, który dryblował i dogrywał piłki do kolegów niczym rutyniarz. Akcje te kończył jak zawsze pewnie Radek Zyśk, a w bramce niepokonany został do końca Krystian Marciniak. To najważniejsze postacie tego spotkania, choć wygrywa i przegrywa cała drużyna.
Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować sztabowi trenerskiemu oraz rodzicom zawodników Jagielloni Białystok za bardzo miły i smaczny poczęstunek tuż przed naszym odjazdem do Ostrołęki. Serdeczne dzięki i myślę że to teraz my staniemy na wysokości zadania 🙂 .
I choć sezon zakończył się sportowo miłym wygranym akcentem, to wszyscy zawodnicy zgodnie w szatni przyznali, że jest nad czym pracować. Każdy z zawodników ma jak najlepiej wykorzystać miesięczną przerwę w treningach, aby nadrobić własne słabości i niedociągnięcia. Tego życzymy wszystkim zawodnikom – trenerzy grupy rocznik 2003 i młodsi. Do zobaczenia 4 sierpnia na treningu przed obozem!!!
Za cały sezon podziękowania należą się również rodzicom tej grupy. Choć staramy się robić to na bieżąco, to mimo wszystko -wielkie, serdeczne dzięki za okazaną pomoc i zrozumienie (choć nie zawsze ;-)).

Skład na sparing w Białymstoku:
1. Marciniak Krystian
2. Laskowski Jacek
3. Stepnowski Kacper
4. Zyśk Radek
5. Bielewicz Patryk
6. Niedźwiecki Kacper
7. Piórkowski Kacper
8. Piekarski Kacper
9. Majbański Mateusz
10. Madrak Piotr
11. Sendrowski Michał
12. Drężek Konrad
13. Ciecierski Konrad
14. Jaskólski Marcel
15. Pazuła Kamil

Trener: Marcin Roman
Kierownik: Artur Laskowski