Akademia 6-2 Korona HiD

APN – Korona HiD Ostrołęka

To już trzecie starcie w ligowych rozgrywkach rocznika 2003. Tym razem przeciwnikiem naszych młodych adeptów piłki nożnej byli zawodnicy Korony HiD Ostrołęka.

Zaczęło się niezbyt korzystnie, gdyż po głębokim śnie z początku meczu piłkarze APN-u nie zdążyli dojść do siebie a już przegrywali 1:0 po  mocnym strzale rywala za miedzy. Podziałało to jak mocny cios w nos. I „nasi” się ocknęli! Większość funkcjonowała tak, jak to sobie nakreśliliśmy przed meczem. Spokojne rozgrywanie piłki od tyłu, dokładne, mocne podania i celne strzały na bramkę. Ozdobą całego meczu były dwie bramki zdobyte przez Radka Zyśka. Pierwsza z nich zdobyta została głową po pięknym wyskoku w powietrze przez naszego zawodnika (z rzutu rożnego dogrywał Kevin Karwowski). Druga to potężne uderzenie z dalszej odległości, które trafiło w samo okienko długiego rogu dobrze w tym meczu spisującego się bramkarza Korony HiD. Wynik końcowy to 6 do 2 dla naszej drużyny. Bardzo cieszy mała ilość błędów w obronie, podejmowanie coraz to lepszych decyzji w ataku, ale przede wszystkim dokładna gra piłką po ziemi. Przy niektórych akcjach konstruowanych przez piłkarzy APN ręce same składały się do oklasków.

I choć zapewne jest jeszcze wiele do poprawienia, to widać z meczu na mecz ogromną poprawę w grze chłopców. Gratulacje!!!

Dzięki wszystkim rodzicom za wspaniały doping (specjalne pozdrowienia dla tych z loży szyderców 🙂 ).

GALERIA ZDJĘĆ