Dzień Dziecka rocznika 2003/04 (+ fotki)

31 maja, czyli dzień przed Dniem Dziecka, odbył się mecz pomiędzy zawodnikami APN Ostrołęka rocznik 2003/2004 a rodzicami tychże zawodników. Obie drużyny stawiły się w mocnych składach i obie były pewne zwycięstwa :). Piłkarze Akademii jak zwykle świetnie prezentowali się na boisku wizualnie, czego nie można powiedzieć o ich przeciwnikach. Kolorowe koszulki, spodenki bahamki i skarpetki w dzikie węże… 🙂
Ale dość żartów! Zaczął się mecz. Choć początek młodzi zawodnicy Akademii troszkę przespali, to z biegiem czasu odgryzali się ich starszym rywalom. Efektem pięknych akcji piłkarzy APN były cudowne bramki, które zachwycały zgromadzoną licznie publiczność. Nie zabrakło również świetnych parad bramkarskich, zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Wielką ozdobą meczu były pojedynki toczone między „Tatusiem i Synem”. Wszystko oczywiście z duchem sportowej rywalizacji. W większości tych pojedynków zwycięsko wychodzili młodzi piłkarze APN, ale nikt ze zgromadzonych nie spodziewał się innego rozwiązania.

Sędzia tego spotkania kilkakrotnie zwracał uwagę jednemu z zawodników (seniorów), że symuluje i tylko dzięki temu, że był to mecz towarzyski Pan ten nie wyleciał z boiska. Wiadomo o kogo chodzi 🙂 Mecz pełen wrażeń i emocji trzymał w napięciu do ostatniej minuty, którą niestety sędzia przegapił.

Ale to nie był koniec atrakcji tego wieczora. Zaraz po meczu do strzelania rzutów karnych podeszła piękniejsza (co by nie mówić) strona rodziców. I tu też mieliśmy duże emocje oraz dogrywkę w celu wyłonienia zwycięzcy. Przy ogłuszającym dopingu wygrała Pani „Mama” Monika Tuszyńska, drugie miejsce zajęła Pani „Mama” Marzena Madrak. Paniom zostały wręczone pamiątkowe medale oraz dyplomy. Serdecznie gratulujemy.

Następnie do karnych podeszli nasi wychowankowie. I tu się zaczęło :-). Kto nie strzela ten odpada. Po paru minutach zostało 6 zawodników. I w tym momencie zaczęły się schody. Nikt nie chciał spudłować :). Zmiana zasad (dwóch bramkarzy w bramce) dała odwrotny rezultat – nikt nie mógł trafić! Ostatecznie strzelanie oddalono o metr od wyznaczonego punktu rzutu karnego. Wreszcie!!! Jest zwycięzca! Mistrzem strzelania rzutów karnych został Patryk Bielewicz, wicemistrzami Michał Sendrowski i Radek Zyśk.

Każdy z trójki zawodników otrzymał za swój występ w konkursie rzutów karnych piłkę nożną, oczywiście do ćwiczenia formy poza treningami Akademii, tzn. w domu (choć rodzice pewnie będą mieli trochę żalu, że stłukło się wazon, ale proszę wziąć pod uwagę iż jest to prezent na Dzień Dziecka ? od Was drodzy rodzice :)).

Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i udaliśmy się na zasłużony posiłek, w tym dniu wyjątkowo była to PIZZA. Choć byliśmy spóźnieni (przez te karne) to wszystkim bardzo smakowało i każde dziecko w swoje święto było usatysfakcjonowane.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka chłopaki! Bardzo serdecznie chcieliśmy podziękować i pogratulować rodzicom, dzięki którym to wszystko mogło się odbyć. Wspaniałe pomysły i organizacja. GRATULUJEMY!!!

Trenerzy

GALERIA ZDJĘĆ DOSTĘPNA JEST TUTAJ