Podsumowanie przygotowań do ligi

Coraz bliżej startu lig powoli możemy przedstawiać podsumowanie przygotowań naszych drużyn do rundy wiosennej. Trzy najstarsze roczniki występować będą jako APN Narew Ostrołęka w I lidze mazowieckiej (roczniki 2004 i 2005) i Ekstralidze (2006). Młodsi chłopcy będą walczyli o prymat w okręgu, gdyż w ich rocznikach nie ma lig wojewódzkich.

Rocznik 2004
Trener: Mariusz Sadłowski
I liga mazowiecka B2 junior młodszy
Liga rusza: 21-22.03.2020, meczem domowym z ŁKS Łochów
Liga kończy się: 20-21.06.2020, meczem domowym z Pogonią Siedlce
Rywale ligowi: ŁKS Łochów, Wisła Płock, Amator Maszewo, MOSiR Mińsk Mazowiecki, MKS Polonia II Warszawa, Bug Wyszków, Pogoń Siedlce.

Sparingi: FC Różan (seniorzy) 2-0, Świt Baranowo (seniorzy) 5-2, Rona Ełk, APN rocznik 2005 1-2.


Rocznik 2005
Trener: Marcin Roman
II trener: Piotr Wiski
I liga mazowiecka C1 trampkarz
Liga rusza: 21-22.03.2020, meczem wyjazdowym z MOSiR-em II Mińsk Maz.
Liga kończy się: 20-21.06.2020, meczem wyjazdowym z UKS AP Ostrów Maz.
Rywale ligowi: MOSiR II Mińsk Mazowiecki, Agape Białołęka (Warszawa), Mławianka Mława, Drukarz Warszawa, Delta Słupno, Podlasie Sokołów Podlaski, UKS AP Ostrów Mazowiecka.

Sparingi: Orz Goworowo 12-0, Rona Ełk 6-2 i 4-2, ŁKS Łomża 2-3 i 5-2, Jagiellonia Białystok 0-4, APN rocznik 2004 2-1, Orzeł Kolno 4-0.


Rocznik 2006
Trener: Cezary Stachowicz
II trener: Arkadiusz Roman
Ekstraliga C2 trampkarz
Liga rusza: 21-22.03.2020, meczem wyjazdowym z Pogonią Siedlce
Liga kończy się: 20-21.06.2020, meczem domowym ze Zniczem Pruszków
Rywale ligowi: Pogoń Siedlce, UKS Varsovia Warszawa, Wisła Płock, Legia Warszawa, Kosa Konstancin, Escola Varsovia (Warszawa), Znicz Pruszków.

 


Sparingi i turnieje młodszych roczników

2007: Escola Warszawa, Arka Gdynia, Orz Goworowo, Bug Wyszków (dwa razy), ŁKS Łomża (dwa razy), Huragan Wołomin.

2008: turniej w Różanie, turniej Legii Warszawa, Legia Warszawa, Rona Ełk, Jagiellonia Białystok, Orz Goworowo.

2009: turniej FDP w Ostrowi Mazowieckiej, sparing FDP Ostrów Maz. (13-4), turniej Irzyk Cup w Warszawie, sparing z APN ’10, sparing ze Złotą Ostrołęką (0-1).

2010: turniej Radość Cup w Warszawie (5-8 miejsce), sparing z APN 2009, Talent Cup w Białymstoku (8 miejsce), sparingi z rocznikiem 2009, Wisła Płock Cup (21 miejsce).

2011 (trzy grupy): Turniej Legia Soccer Schools w Warszawie, Turniej Irzyk Cup w Warszawie, turniej Talent Cup w Białymstoku, sparing z AP Ostrów Maz., oraz liczne gry wewnętrzne między grupami.

2012 (dwie grupy): Talent Cup w Białymstoku (8 miejsce), Irzyk Cup w Warszawie (9 miejsce), Olglass Cup (5 miejsce), sparing z Jagiellonią Białystok (dwie drużyny), turniej „Pożegnanie Zimy” w Wąsewie (bez klasyfikacji).

2013/14 (dwie grupy): Turniej „Pożegnanie Zimy” w Wąsewie (bez klasyfikacji).