Wigilia Klubowa 2019

Kochani zawodnicy, rodzice, sympatycy, trenerzy i działacze klubowi – jak co roku, gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia chcemy zaprosić Was na wspólne spotkanie. Nazywamy je Wigilią Klubową, chociaż do faktycznych Świąt jeszcze około tygodnia. Zrozumiałe, że każdy chce je spędzić w najbliższej rodzinie, stąd ten inny termin. Tym razem zapraszamy Was 18 grudnia, na Halę przy ul. Partyzantów w ostrołęckich Wojciechowicach, od godziny 18:00.

W tym roku mamy też inny pomysł i zadanie dla Was 🙂 Przy okazji Wigilii Klubowej organizujemy zbiórkę dla Przytuliska – Przylądka Psiej Nadziei. Może kojarzycie to miejsce, jest to schronisko dla zwierząt w Przytułach, dla którego jakiś czas temu zbierano dary na meczu Narwi Ostrołęka. My zbierać będziemy głównie karmę dla kotów i psów, ale można przynieś też miski, koce i tym podobne materiały potrzebne w codziennym życiu zwierzaków.

Mamy nadzieję, że dołączycie się do naszej akcji i każdy przyniesie chociaż mały podarunek dla Przytuliska. A o grzecznych darczyńcach na pewno pamiętać będzie Święty Mikołaj! 😉

Do zobaczenia!