#weekend z APN#8-9 września2018-wyniki

  • 1 liga wojewódzka B2 junior młodszy
    5 kolejka
    8 września (sobota) 11.00 Ostrołęka Witosa 1

APN Narew 2003 – Legionovia Legionowo 5:0 (1:0)

-Drężek
-Madrak x2
– Grodzki x2

APN 2003: Karol Wardak- Kacper Niedzwiecki,[Ż] Andranik Petrosjan, Michał Sendrowski, Adam Szklanko (41Mieszko Grodzki)[Ż] Kacper Kempisty (41Piotr Madrak), Konrad Drężek, Kevin Karwowski [Ż](76 Jakub Grabowski), Eryk Brodowski (70 Mateusz Brzostek), Jan Białobrzeski (75 Mateusz Białobrzeski),Kacper Piotrowski [Ż] (60 Dominik Gałecki)

  • 1liga wojewódzka C1 trampkarz 5 kolejka
    9 września (niedz) 14.00 Ostrołęka Witosa 1

APN Narew 2004 – Młode Orły Pułtusk 5:0 (1:0)

-Zięba x1 ; Grala x 1, Szczepanek x3

APN2004: Krystian Marciniak -Mikołaj Banach, Maciej Kubeł,Marcel Jaskólski, Adam Banul, Przemysław Grzyb, Jakub Choinka,Damian Klec, Szymon Szczepanek, Adam Zięba, Paweł Grala oraz Adrian Skorupski-Mateusz Grudziński, Michał Gocłowski, Jakub Krupa, Patryk Ogrodowczyk,Szymon Szczubełek , Jakub Waszczak

 

  • 1 liga wojewódzka C2 trampkarz 5 kolejka
    8 września (sobota) 14.00 Ostrołęka Witosa 1

APN Narew 2005 – Escola Varsovia 1:1 (0:1)

-Deptuła

 

APN 2005: Szymon Kaczmarczyk,Kacper Szmigiel, Kacper Bąk, Aleksander Borkowski, Kacper Ciecierski, Jakub Domański, Wiktor Macioch, Dawid Sawicki, Miłosz Skowronek, Marcin Trzciński, Antek Śniadach oraz Filip Olbryś, Maciej Grabowski, Kacper Późniewski, Krystian Roman, Adam Deptuła. Ponadto w kadrze byli też : Błażej Babicz, Jakub Bieńkowski.

  • D1 młodzik grupa 3. 1 kolejka
    9 września (niedz) 17.00 Ostrołęka Witosa 1

APN 2006 – LUKS Czerwin 7:0(1:0)

– Stachacz x2
-Trzciński x2
– Borowiecki
– Jastrzębski
– Późniewski

APN 2006: Karol Stolarczyk, Kacper Drężek- Borys Ciężar, Olaf Radziński, Oliwier Stachacz, Kuba Trzciński, Dominik Borowiecki, Bartosz Gołaszewski, Wojtek Dymarczyk, Igor Olszewski, Kacper Późniewski, Hubert Szmigiel, Filip Wojnar, Kacper Blat, Franek Jastrzębski.

  • D1 młodzik grupa 2. 1 kolejka
    9 września (niedz) 19.00 Ostrołęka Witosa 1

APN 2007 – Korona Ostrołęka 1:2 (1:0)

-Bączek

APN2007: Mierzejewski Alex, Dovgosheya Adam- Laskowski Wiktor,Walewski Jakub, Zaręba Franciszek, Dębek Karol, Skorupski Dawid, Krystkowicz Adrian, Stolarczyk Adam, Żebrowski Kacper, Petrosjan Jan, Grądzki Dariusz, Łada Igor, Jankowski Dominik, Radwański Adam, Bączek Mateusz

  • E1 orlik 1 kolejka
    7 września (piątek) 17.30 Ołdaki

ULKS Ołdaki – APN 2008 1:10

– Popławski x2
-Roman x2
– Marciniak
– Gołaszewski
– Frankowski
– Tyszka
– Zalewski
– samobójcza

APN 2008:Dawid Malanowski, Cezary Mierzejewski – Paweł Marciniak, Piotr Gołaszewski, Maciej Załęski, Adrian Jasik, Krystian Popławski, Eryk Krawczak, Rajan Frankowski, Krzysztof Lewandowski, Krystian Tyszka, Mateusz Roman, Kamil Zalewski, Marcin Zalewski, Eryk Pawłowski.

 

 

W tej kolejce, w barwach APN zaprezentowali się zawodnicy wypożyczeni bądź pozyskani z innych klubów:

w roczniku 2003

? Jan Białobrzeski (Złota Ostrołęka ) w APN od 2016
? Jakub Grabowski (Korona Ostrołęka ) od 2017
? Eryk Brodowski((Świt Baranowo) od 2017
? Dominik Gałecki (Korona Ostrołęka ) od 2017
? Mateusz Brzostek (AP Ostrów Maz) od 2018
? Mateusz Białobrzeski (Korona Ostrołęka ) od 2018
? Kacper Kempisty (AP Ostrów Maz) od 2017

w roczniku 2004

? Paweł Grala (Tęcza Łyse) w APN od 2018
? Przemysław Grzyb (Kurpik Kadzidło ) od 2018
? Adam Banul (Złota Ostrołęka ) od 2017
? Szymon Szczepanek (Złota Ostrołęka) od 2016
? Jakub Choinka (ŁKS Łomża ) od 2017
– Jakub Krupa (Złota) od 2017
? Damian Klec (LUKS Czerwin ) od 2016

w roczniku 2005

? Kacper Szmigiel (Tęcza Łyse) w APN od 2018
? Jakub Domański (AP Ostrów Maz) od 2014
? Wiktor Macioch (AP Ostrów Maz) od 2017
? Miłosz Skowronek (Kurpik Kadzidło )od 2016

-Antek Śniadach ( Kurpik kadzidło )od 2015