Nasi w reprezentacji

Kolejny raz nasz zawodnik Kacper Piórkowski został powołany do reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Klasycznie już, Kacper jest jedynym zawodnikiem z terenu Ciechanowsko-Ostrołęckiego OZPN, który ma ten przywilej, by reprezentować województwo.

Został on powołany na konsultację szkoleniową 14-latków, w trakcie której rozegrany zostanie mecz z Lubelskim OZPN. Trener Marcin Korkuć przygotowuje drużynę do rozgrywek o Puchar PZPN im. Kazimierza Górskiego. Kacper, rocznik 2004, na co dzień trenuje z rok starszą grupą, a w rozgrywkach zgłoszony jest do I ligi mazowieckiej zarówno u trenera Marcina Romana, jak i trenera Mariusza Sadłowskiego.

Tymczasem do reprezentacji MZPN w roczniku 2003 trafił także dobrze nam znany Olaf Bartkiewicz, który niedawno trafił z APN Ostrołęka do Polonii Warszawa. Olaf do APN-u trafił z AP Ostrów Mazowiecka i po zaledwie jednym roku w naszej drużynie, kiedy bardzo szybko się rozwijał, przeszedł do Polonii, będąc wcześniej czołowym strzelcem drużyny trenera Romana.

Powodzenia chłopaki!

 

P.S. Lista reprezentantów z APN Ostrołęka dostępna jest tutaj.