Winter Cup 2018 w Olecku

W dniach 10-11 lutego nasze Orły z rocznika 2008 wzięły udział w kolejnej edycji Turnieju Winter Cup 2018 w Olecku. Standardowo mocno obsadzone zawody z podziałem na dwie grupy przyniosły wiele emocji. W grupie przyszło nam rywalizować z SEMP Pogoń Siedlce, Talent Białystok, Tauras Kowno, Banga Gordżdy, Spurtas Wilno i Żalgiris Kowno (cztery ostatnie to drużyny z Litwy). Po bardzo zaciętych meczach niestety nie udaje nam się awansować do grupy medalowej i na pocieszenie pozostają nam jeszcze niedzielne mecze z Wigrami Suwałki, oraz drużynami Baltica Kaliningrad (Rosja) i Dainava Olyta (Litwa).

Mimo osiągniętego wyniku wyjazd do Olecka można uznać za udany. Miejmy nadzieję, że zebrane doświadczenie zwłaszcza z silniejszymi fizycznie ekipami z Litwy i Rosji zaowocują w przyszłości.

Wielkie podziękowania za obecność i doping dla naszych rodziców oraz za pomoc w prowadzeniu drużyny dla trenera Łukasza Malanowskiego.

Kadra: Frankowski Rajan, Gumkowski Igor, Jasik Adrian, Gołaszewski Piotr, Krawczak Eryk, Lewandowski Krzysztof, Malanowski Dawid, Popławski Krystian, Roman Mateusz, Tyszka Krystian, Załęski Maciej.

Trenerzy: Paweł Zalewski i Łukasz Malanowski.

Relacjonował trener Paweł Zalewski