Kolejna wspólna Wigilia

Chłopcy z jedenastu roczników trenujących w Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, w piątek 8 grudnia 2017 roku, wspólnie z rodzicami, sztabem szkoleniowym, zarządem i zaproszonymi gośćmi, uczestniczyli w ósmej już w historii klubu Wigilii Klubowej. Zapełnione trybuny i brak miejsca na parkiecie hali w Wojciechowicach, świadczy o wciąż rozwijającym się projekcie APN Ostrołęka, w którym bierze udział coraz więcej osób. Zaangażowanie sponsorów, rodziców, sztabu szkoleniowego i młodych zawodników, dodaje Akademii jakości na każdej płaszczyźnie jej działalności.

Mottem, które przyświeca osobom wspomagającym funkcjonowanie APN Ostrołęka jest:

Klub ludzi z pasją”

A pasja do pracy z dziećmi, jest niezbędna. Sztab szkoleniowy i ludzie zarządzający Akademią, zarówno na płaszczyźnie sportowej, organizacyjnej jak też marketingowej, są ludźmi, niejednokrotnie poświęcającymi swój czas prywatny dla dobra i rozwoju Akademii. Wielkie dzięki dla Was!!!

Ideą Akademii , która przyświeca wciąż rozwijającej się naszej szkółce piłkarskiej jest filozofia La Masii:

W pracy z dziećmi i młodzieżą głównie chodzi o to, żeby wychować wspaniałego człowieka, a dopiero w dalszej kolejności sportowca”

Od lat staramy się przekazać młodym ludziom wartości, które ukierunkują ich na całe życie. Kultura osobista, dyscyplina, umiejętność współdziałania w grupie, rywalizacja w duchu fair-play, dobre wyniki w szkole oraz wszechstronny rozwój sportowy. Na te elementy zwracaliśmy i będziemy zwracać uwagę szkoląc Wasze i Nasze pociechy w Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. Mamy jeszcze wiele do zrobienia. Nie będzie to łatwa droga, ale wspólnie poradzimy sobie z każdą przeszkodą. Zawsze będziemy dążyć do realizacji marzeń, zarówno tych dziecięcych jak też Naszych, działaczy APN Ostrołęka. Bo przecież nikt nie zabroni nam marzyć. Bądźcie częścią tych marzeń, walczmy wspólnie o dobro każdego dziecka!

Nie wymieniając każdego z osobna, chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy choćby w minimalnym stopniu wspierali Akademię w 2017 roku oraz w tych dobrych i w tych trudniejszych chwilach. Oby było Nas jak najwięcej! W imieniu dzieci serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Tym, których tego dnia z nami zabrakło, chcielibyśmy złożyć życzenia Świąteczne poprzez naszą stronę internetową. Życzymy Wam radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych, a w zbliżającym się Nowym Roku, jak najwięcej powodów do uśmiechu, oraz samych sukcesów, także tych związanych z naszą Akademią.

Zarząd Ostrołęckiej APN

GALERIA
fot. Jacek Borkowski