Rocznik 2008 grał w Ostrowi Maz.

9 grudnia nasza drużyna z rocznika 2008 wzięła udział w II Turnieju Mikołajkowym UKS CUP 2017, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Ostrowi Mazowieckiej. Rozgrywki prowadzone były na zasadzie dwóch grup, gdzie drużyny grały każdy z każdym. Następnie na ekipy czekała faza pucharowa.

Do półfinałów weszliśmy zajmując drugie miejsce w grupie, notując dwa zwycięstwa, jeden remis oraz przegraną. W półfinale musieliśmy jednak uznać wyższość zespołu z Pułtuska i w meczu o trzecie miejsce przegraliśmy z drużyną Korony, tracąc bramkę na 0-1 w ostatnich sekundach spotkania.

Wyjazd do Ostrowi można uznać za dobry w wykonaniu naszych zawodników. Chłopcy postawili kolejny krok w swoim piłkarskim życiu. Jako trener chciałabym podziękować też rodzicom za pomoc i doping dla całej drużyny.

Trener Natalia Zając

Wyniki naszych meczów grupowych:

– vs Olimp Ciechanów 1-0 (gol Krystian Tyszka)
– vs UKS AP Ostów I 1-4 (Adrian Jasik)
– vs Ruch Wysokie Mazowieckie 0-0
– vs APN Hattrick Białystok 2-0 (Krystian Popławski, Paweł Marciniak)

Wyniki w drugiej rundzie:

– półfinał – vs Młode Orły Pułtusk 1-3
– mecz o 3. miejsce – vs Korona Ostrołęka 0-1

Kadra: Eryk Krawczak, Dawid Malanowski, Piotr Gołaszewski, Paweł Marciniak, Adrian Jasik, Krystian Popławski, Mateusz Roman, Krystian Tyszka, Maciej Załęski, Rajan Frankowski.