2006: Trener o meczu derbowym

W sobotę nasi najmłodsi ligowi zawodnicy, chłopcy z rocznika 2006 rozgrywali mecz derbowy z Koroną Ostrołęka. Pojedynek ten zakończył się naszym przekonywującym zwycięstwem. Oto, jak opisuje go trener Kamil Nowak.

– Do meczu z Koroną podeszliśmy jak do każdego innego spotkania. Założeniem było sprowadzenie piłki na ziemię i spokojna gra bez wchodzenia w niepotrzebne przepychanki. W wielu momentach nasi chłopcy pokazali, że potrafią dobrze rozgrywać piłkę miedzy sobą. Dobre zawody rozegrał Oliwier Stachacz, który wprowadzał wiele spokoju w środku pola. Skuteczny był Dominik Borowiecki, a pewnymi interwencjami popisał się w obronie Kacper Blat. Ogólnie pokazaliśmy w kilku akcjach, że potrafimy wyjść z pressingu agresywnie grającego przeciwnika i nie panikujemy. Chłopcom gratulujemy zwycięstwa i liczymy na dobrą grę w Białymstoku w weekend, oraz 3 maja w Baranowie! 🙂

Ostrołęka, 22.04.2017 – liga okręgowa orlików r. 2006
APN Ostrołęka – Korona Ostrołęka 13-1 (4-1)
Bramki: Borowiecki cztery, Gołaszewski trzy, Ciężar dwie, Olszewski dwie, Trzciński, Sikorski.

APN Ostrołęka: K. Stolarczyk – Dymarczyk, Stachacz, Tadrzak, Gołaszewski, J. Trzciński; Borowiecki, Ciężar, Blat, Sikorski, Radziński, Olszewski.
Trener: Kamil Nowak.
II trener: Arkadiusz Roman.