Dzień Dziecka z APN

1 czerwca obchodzimy międzynarodowy Dzień Dziecka. Niestety święto naszych najmłodszych pociech w Akademii zepsuła troszkę pogoda. Jednak dzień nie był zupełnie stracony. Mimo padającego deszczu na stadionie przy ulicy Witosa 1 stawiło się około 40 dzieciaków wraz z rodzicami. Po krótkiej naradzie zdecydowaliśmy, iż zostanie rozegrany jedynie mecz pokazowy rodzice kontra trenerzy. Mecz stał na wysokim poziomie i choć dało się zauważyć lekką przewagę rodziców (szczególnie w końcówce :-)) to mecz zakończył się wynikiem remisowym. Potrzebne były rzuty karne. W tym elemencie gry też nie wyłoniono zwycięzcy i arbiter zawodów zarządził powtórzenie meczu.

Termin i godzina po ustaleniu przez przedstawicieli drużyn zostaną podane do publicznej wiadomości. Natomiast dzieci, bo o nich tu głównie chodziło, cały mecz bardzo głośno dopingowały i zagrzewały obie drużyny do walki. Na koniec części sportowej dnia dziecka każdy młody zawodnik oddał po dwa strzały z rzutu karnego etatowym bramkarzom. Jeden broniący w Narwi Ostrołęka Andrzej Łyziński, a drugi, kto wie – młody, zdolny i ambitny – Artur Laskowski może wkrótce zostać rywalem Andrzeja w bramce Narwi :-).

Po części sportowej rozdano drobne upominki z okazji Dnia Dziecka i… znowu zaczął padać ulewny deszcz! A na drugi dzień… A, szkoda opisywać! 🙂 Podziękowania dla wszystkich rodziców i dzieci, że mimo tak niekorzystnych warunków atmosferycznych, licznie stawili się na zaplanowanej imprezie.