Ostatni pojedynek w ligowych „siódemkach” chłopców z rocznika 2003!!!

21 maja 2014 roku odbył się ostatni mecz ligowy sezonu 2013/2014 chłopców z rocznika 2003 i młodsi. Był to mecz szczególny gdyż ostatni raz drużyny tego rocznika grały w składach siedmioosobowych (6 + bramkarz). Od przyszłego sezonu chłopcy przejdą na granie w dziewięcioosobowych składach (8 + bramkarz) i dojdzie gra na spalone.
Ale zajmijmy się samym meczem.


Nie było to przednie widowisko. I choć wygrany wysoko mecz nie mógł się podobać ani trenerom, ani też zgromadzonej publiczności. Składnych akcji w całym meczu można było policzyć na palcach jednej ręki. A to nie świadczy dobrze o grających zawodnikach w dzisiejszym meczu.
Niektórzy zawodnicy za bardzo chcieli pokazać się z tej lepszej strony i nic im nie wychodziło, za dużo było gry indywidualnej a za mało zespołowej. Seryjnie pudłowane sytuacje strzeleckie z pięciu metrów czy też strzały z daleka oddawane wprost w bramkarza gości, pokazują wyraźnie nad czym należy w dalszej perspektywie pracować.
Podsumowując, mecz kończy się wynikiem 14:1. Strzelcami bramek dla APN-u byli: Marcel Jaskólski, Kevin Karwowski, Szymon Trzeciak, Kacper Piekarski, Konrad Ciecierski, mateusz Majbański i Konrad Drężek (chyba :-0)

Skład:
1. Laskowski Jacek
2. Marciniak Krystian
3. Piekarski Kacper
4. Majbański Mateusz
5. Niedźwiecki Kacper
6. Karwowski Kevin
7. Sadłowski Hubert
8. Drężek Konrad
9. Jaskólski Marcel
10. Trzeciak Szymon
11. Zięba Adam
12. Ciecierski Konrad
13. Prusiński Patryk
14. Pazuła Kamil
Dziękując rodzicom za doping i pomoc przed meczem, w trakcie meczu 🙂 jak również za doping, chcielibyśmy pogratulować chłopcom wyniku i zwycięstwa na zakończenie sezonu 2013/2014. Nie możemy jednak pogratulować stylu w jakim osiągnęli ten wynik. Czeka nas jeszcze dużo pracy!!!