Ostatni wyjazdowy mecz chłopców z rocznika 2003/2004

Wyjazdowy mecz do Karniewa zakończył zamiejscowe zmagania naszych przedstawicieli w lidze okręgowej Orlików U-11. Mecz odbył się w sobotę 17.05.2014.

Początek był dość niemrawy w wykonaniu naszych zawodników, lecz z biegiem czasu chłopcy radzili sobie coraz lepiej. Cały mecz toczył się pod dyktando naszych biało-czerwonych Orłów. A stracone bramki wynikały z nielicznych błędów obrońców pod naszą bramką. Sytuacji aby podwyższyć rezultat było naprawdę co niemiara, ale przeszkadzał w tym albo słupek, albo poprzeczka lub stojący między słupkami bramkarz drużyny gospodarzy.
Zawodnicy APN-u pokazali, że nie jest im obce granie piłką po ziemi, dokładne i mocne podania oraz celne i kąśliwe strzały na bramkę.
Na uwagę zasługuje fakt iż w składzie na mecz znaleźli się zawodnicy z młodszej grupy, debiutujący w lidze Orlików U-11. Byli to Michał Gocłowski i Krystian Tyszka. Gratulujemy im dobrego występu!!!
Mecz wygraliśmy wyraźnie 12 : 2 i zapisujemy sobie kolejne 3 punkty do ligowej tabeli.

Skład:
1. Pazuła Kamil
2. Drężek Konrad
3. Jaskólski Marcel
4. Karwowski Kevin
5. Zięba Adam
6. Prusiński Patryk
7. Trzeciak Szymon
8. Ciecierski Konrad
9. Rajchenbach Kuba
10. Grodzki Mieszko
11. Gocłowski Michał
12. Tyszka Krystian

Strzelcy bramek:
Karwowski Kevin – 3 bramki
Jaskólski Marcel – 3 bramki
Drężek Konrad – 3 bramki
Zięba Adam – 1 bramka
Ciecierski Konrad – 1 bramka
Grodzki Mieszko – 1 bramka

Trener: Arkadiusz Pyskło

Jak zwykle dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu jak również za głośny doping na trybunach w Karniewie!!! Dzięki 🙂

[print_gllr id=2125]