Ligowo w sobotę

Sobota 10.05.2014, mecz ligowy jaki chłopcy z rocznika 2003 mieli do rozegrania z UKS AP Ostrów Mazowiecka. Był to drugi mecz rozegrany na „własnym” terenie. Na zbiórkę stawili się wszyscy powołani zawodnicy. Po krótkiej odprawie i rozgrzewce zaczynamy zawody.


Jak to ostatnio bywa z naszą drużyną początek jest słaby, i to nie za sprawą utraty bramek lecz za sprawą popełnianych prostych błędów technicznych. Rywal nie stwarzał sobie w tym meczu zbyt wielu sytuacji podbramkowych (a właściwie sobie nie przypominam aby goście wypracowali sobie choćby jedną sytuację), ale za to nasi chłopcy postarali się o to aby mecz ten był bardziej emocjonujący. Proste błędy, brak zdecydowania oraz brak pomysłu na grę obronną powodowały zagrożenie pod naszą bramką. Przez trzy kwarty nie potrafiliśmy zagrać ładnych, składnych akcji zakończonych strzałem, co muszę przyznać jest dość niepokojące. Mimo strzelenia kilku bramek przez ten czas, niedosyt pozostaje gdyż styl nie imponował.
W drugiej kwarcie po szeregu błędów naszych zawodników tracimy bramkę, ale to była jedyna stracona bramka w tym meczu.
Jak by inny mecz zaczął się w czwartej kwarcie. Jakby nastąpiło przebudzenie naszych piłkarzy. Cały szereg pięknych akcji od obrony aż do strzału na bramkę. I choć skutecznością znowu chłopcy nie grzeszyli, to sam pomysł na rozegranie akcji i ich wykończenie napawało optymizmem. Szkoda tylko że tak długo trenerzy i zgromadzeni na meczu kibice musieli czekać, żeby ręce same składały się do oklasków. Ogromne brawa za ostatnią kwartę. Taki poziom musimy trzymać aby dalej się rozwijać piłkarsko.
W myśl zasady, że zwycięzców się nie sądzi 🙂 , gratuluję wygranego meczu, zresztą już kolejnego w lidze.
A, zapomniałbym o strzelcach bramek i wyniku, który z końcowym gwizdkiem sędziego brzmiał 8:1 dla naszych Orłów.

Strzelcy bramek:
Radek Zyśk – 3 bramki
Kacper Piórkowski – 1 bramka
Piotr Madrak – 1 bramka
Marcel Jaskólski – 1 bramka
Majbański Mateusz – 1 bramka
Adam Zięba – 1 bramka

Skład:
1. Marciniak Krystian
2. Laskowski Jacek
3. Zyśk Radek
4. Niedźwiecki Kacper
5. Sendrowski Michał
6. Bielewicz Patryk
7. Petrosjan Ando
8. Piórkowski Kacper
9. Majbański Mateusz
10. Madrak Piotr
11. Drężek Konrad
12. Karwowski Kevin
13. Zięba Adam
14. Jaskólski Marcel

Serdeczne dzięki dla rodziców/kibiców za doping i wsparcie dla swoich pociech!!!

 

[print_gllr id=2090]