Liga Młodzików 2016/17 (U-12)

img_0300

Liga Okręgowa Młodzików D2 (U-12) – sezon 2016/17

Zawodnicy, którzy zagrali w lidze:

  1. Bąk Kacper – 6 meczów, 4 bramki
  2. Bieńkowski Jakub – 7 meczów
  3. Borkowski Aleksander – 11 meczów, 20 bramek (!)
  4. Borowiecki Dominik – 7 meczów, 5 bramek
  5. Brzostek Dominik – 3 mecze
  6. Ciecierski Kacper – 11 meczów, 10 bramek
  7. Ciężar Borys – 7 meczów, 2 bramki
  8. Dawid Damian – 4 mecze
  9. Dębski Kacper – 11 meczów (bramkarz)
  10. Domański Jakub – 7 meczów, 10 bramek
  11. Gołaszewski Bartosz – 6 meczów, 1 bramka
  12. Hymkowski Adam – 3 mecze, 2 bramki
  13. Krasiewicz Bartłomiej – 8 meczów, 7 bramek
  14. Łoziński Iwo – 2 mecze (bramkarz)
  15. Macioch Wiktor – 5 meczów
  16. Olbryś Filip – 10 meczów (bramkarz)
  17. Olszewski Igor – 5 meczów, 3 bramki
  18. Pietrzyk Filip – 1 mecz
  19. Roman Krystian – 10 meczów, 10 bramek
  20. Sawicki Dawid – 9 meczów
  21. Skorupski Kamil – 7 meczów, 2 bramki
  22. Skowronek Miłosz – 10 meczów, 6 bramek
  23. Stachacz Oliwier – 4 mecze, 2 bramki
  24. Strzelczyk Maciej – 3 mecze, 1 bramka
  25. Śniadach Antoni – 12 meczów, 1 bramka
  26. Trzciński Jakub – 3 mecze, 1 bramka
  27. Trzciński Marcin – 6 meczów, 3 bramki
  28. Zięba Adam – 5 meczów, 6 bramek

Trener: Paweł Zalewski.
Asystent trenera: Michał Śniadach.


Wyniki:

W Ostrovia Ostrów Maz. 3-0 – relacja druga
W AP Ostrów 7-1 – relacja druga
D KS Wąsewo 15-0 – relacja druga
W KS CK Troszyn 13-0 – relacja
D Złota Ostrołeka 12-1 – relacja
W UKS Narew Ostrołęka 3-0 – relacja
D Tęcza Łyse 3-0 (walkower)
D AP Ostrów Maz. 8-0 – relacja druga
D Ostrovia Ostrów Maz. 9-1 – relacja druga
D KS CK Troszyn 5-0 – relacja
W Złota Ostrołęka 7-0 – relacja
D UKS Narew Ostrołęka 10-0 – relacja
W Tęcza Łyse 7-2 – relacja


Tabela końcowa:

Lp. Drużyna Mecze Bramki Punkty
1. APN Ostrołęka 14-0-0 105-5 42
2. Złota Ostrołęka 10-1-3 47-27 31
3. Ostrovia Ostrów Maz. 8-0-6 29-25 24
4. AP Ostrów Maz. 7-1-6 24-31 22
5. Tęcza Łyse 6-1-7 31-33 19
6. KS CK Troszyn 4-3-7 20-33 15
7. UKS Narew Ostrołęka 4-0-10 22-55 12
8. KS Wąsewo 0-0-14 5-74 0

P.S. Strzelec setnej bramki – Kuba Domański, na 2-0 z Tęczą.


Archiwum