Wakacyjna przygoda rocznika 2010!

Rocznik 2010 Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej pod koniec czerwca wyruszył przez długie kilometry, aż do Zakopanego, gdzie wziął udział w turnieju „Tatry Cup” organizowanym przez firmę Almar Sport.

Z trenerami Cezarym Kowalczykiem i Pawłem Samslem wyjechało tam aż 22 młodych piłkarzy, których podzieliliśmy na dwie drużyny. Naczelną zasadą było, aby każdy otrzymał dużo gry, mogąc rywalizować z zespołami z całej Polski. Turnieje Almar Sport już znamy, gdyż mieliśmy okazję występować na „Mazury Cup”. Aby zaliczyć turniejowego hat-tricka, pewnie pojawimy się kiedyś także na „Bałtyk Cup”, przy okazji oglądając także piękne polskie morze.

Samo granie trwało od 27 do 30 czerwca. 17 drużyn podzielono na trzy grupy. Najlepsi kwalifikowali się do grupy finałowej, a ci, którym trochę zabrakło, grali o „Puchar Kasprowego”. Nasze drużyny podzieliły się i rywalizowały o oba trofea (choć „dwójce” zabrakło jednego punktu, by również trafić do finałów). Ostatecznie zajęliśmy piąte miejsce w „Tatry Cup”, oraz trzecie w „Pucharze Kasprowego”. Gratulujemy zawodnikom dobrej gry i mamy nadzieję, że podobało im się w górach tak bardzo, jak nam 🙂

Grupa A:

 1. Błękitni Stargard
 2. Grunwald Gietrzwałd
 3. BKS 7 Warszawa
 4. APN II Ostrołęka
 5. Pogoń Junior Dębice
 6. KS Czarni Gorzyce

Grupa B:

 1. Górnik Wałbrzych
 2. APN Ostrołęka
 3. Orzeł Służewo
 4. Skarby Środa Śląska
 5. Błękitni II Stargard
 6. Talent Przyłęk

APN Ostrołęka: Michał Napiórkowski, Jakub Załęski, Patryk Zyśk, Maciej Wilczek, Konstanty Lewandowski, Filip Piątek, Aleksander Bakuła, Juliusz Grzeszczyk, Aleksander Dobek, Paweł Domurad

APN II Ostrołęka: Szymon Tabor, Dominik Kalinowski, Stanisław Kamiński, Bartosz Wasilewski, Antoni Klemendorf, Gabriel Zera, Wiktor Dobek, Szymon Korzeniecki, Miłosz Wierzbowski, Adam Mądrzak, Iga Wierzbowska, Dominika Podpora (2011).