APN na Kurpie Summer Cup

Zespoły z roczników 2010 i 2011 dobrze zaprezentowały się na turnieju Kurpie Summer Cup w Ostrołęce, organizowanym przez ekipę Future Is Now. Młodszą grupę w zastępstwie trenera Damiana Dąbrowskiego poprowadziła trenerka Agata Filipiak, z pomocą Piotra Żebrowskiego, młodszymi APN-owcami zajmował się trener Kamil Nowak.

W turnieju brało udział w roczniku 2011 – 20 drużyn, w roczniku 2010 – 19 drużyn, w obu rocznikach podzielonych na cztery grupy. Po pierwszej fazie zespoły były dzielone do kolejnych czterech grup. Rywalami były zespoły województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i jeden aż z pomorskiego. Z ciekawostek warto odnotować, że gościem specjalnym był wielokrotny reprezentant Polski, Tomasz Kłos.

– Ogólnie bardzo dobrze się zaprezentowaliśmy. Chłopcy nie bali się gry 1 na 1. Grali bardzo odważnie na dużym ryzyku ale i nie zawiodła skuteczność pojedynków – powiedział po turnieju trener Kamil Nowak.

Rywalami naszych zespołów były:
Rocznik 2010 – Legia Soccer School Warszawa, Korona Ostrołęka, Tęcza Biskupiec, MKS Ciechanów, Osiczanka Osice, Pogoń Łapy, Żbik Nasielsk
Rocznik 2011 – Olimpia Zambrów, Włókniarz Białystok, Lechia II Tomaszów Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, AP Ostrów Mazowiecka, Talent Białystok, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Piast Piastów

Wyniki są wciąż uaktualniane na stronie Future Is Now (tutaj).