Rocznik 2011 drugi na Talent Cup!

W minioną sobotę drużyna APN Ostrołęka z rocznika 2011 gościła w Białymstoku na turnieju Talent Cup. Chłopcy prowadzeni przez trenera Kamila Nowaka (oraz Tomasza Niedźwieckiego, który nie mógł wyjechać na turniej) zajęli drugie miejsce w tym znanym turnieju, a statuetkę dla najlepszego zawodnika z drużyny dostał Oskar Późniewski.

Oprócz naszej drużyny oraz gospodarzy z AP Talent Białystok, wystąpiły drużyny: Wigry Suwałki, Korona Ostrołęka, AP Ostrów Maz., Football Academy Szczytno, AP Junior Białystok, Akademia Młodego Piłkarza Białystok. W grupie trafiliśmy na Talent, Szczytno i Ostrów Mazowiecką.  W finale graliśmy z Juniorem Białystok, gdzie przegraliśmy 0-2.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

  • Kacper Wielgos
  • Fabian Samsel
  • Marcel Samsel
  • Oskar Późniewski
  • Jakub Skorupka
  • Julian Żerański
  • Aleksander Stolarczyk
  • Jakub Kawecki
  • Filip Machnowski

Oskar Późniewski

 

fot. Tata Oskara 🙂