Najlepsi na turnieju w Rzekuniu

Wczoraj w Rzekuniu rozegrany został turniej piłki nożnej halowej dla młodzieży. Wzięły w nim udział drużyny nie tylko z naszego regionu. Pośród przeciwników były m.in. Delta Warszawa, Mrągowia Mrągowo, czy jak zawsze groźna w piłce dziecięcej i młodzieżowej Rona ’03 Ełk. Nie prowadzono klasyfikacji końcowej, jednak nasz ostrołęcki APN był zdecydowanie najlepszą z ekip.
Skład: Jacek Laskowski, Krystian Białobrzewski, Maciej Kułas, Michał Gocłowski, Mateusz Majbański, Adrian Łabuda, Aleks Grabarek, Jakub Sagała, Szymon Majkowski. Trenerzy: Arkadiusz Pyskło, Mariusz Sadłowski.
Wyniki:
APN-Mrągowia 3-0
APN-Rona '0 Ełk 1-0
APN-Delta Warszawa 2-0
APN-Rzekuń I 2-0
APN-Rzekuń II 3-0
APN-Ostrów Maz. 1-1
APN-MŁKS Łomża 2-0
Bilans: 6 zwycięstw i 1 remis
Bramki: 13 strzelonych, jedna stracona.
Punkty: 19 pkt (drugi był Rzekuń I z 11 punktami)
Strzelcy:
Mateusz Majbański – 6
Adrian Łabuda – 5
Alex Grabarek – 1
Jakub Sagała – 1
Trenerzy Mariusz Sadłowski i Arkadiusz Pyskło chcą bardzo pochwalić cały zespół za zaangażowanie. Oto, co powiedzieli dla naszych milusińskich:
– Mimo, że pewne założenia nie wychodziły najlepiej i musimy nad nimi popracować, to wolą walki i nieustępliwością zostały nadrobione.
– Dla niektórych zawodników był to dopiero drugi turniej życiu, więc tym większe wyrazy uznania, że nie pękali przed mocniejszymi fizycznie przeciwnikami.
Pozdrowienia i podziękowania również dla rodziców za liczne przybycie i doping naszych młodych piłkarzy!