Nasze akcenty na święcie Narwi

4 czerwca seniorzy Narwi Ostrołęka grali ostatni mecz ligowy w sezonie 2017/18, w którym wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Przy okazji meczu z WKS-em Mystkówiec, który podopieczni trenerów Rafała Koska i Łukasza Malanowskiego wygrali 11-1, zorganizowany został szereg atrakcji.

Pierwszym punktem programu był mecz „Piłkarskich Pokoleń Narwi”, czyli byłych zawodników Niebiesko-Czerwonych, którzy grali w klubie od początku jego powstania w 1962 roku aż do czasów obecnych. W składach drużyn znalazło się miejsce i dla naszych trenerów: w niebieskich strojach zagrali Arkadiusz Roman i Paweł Zalewski, a w czerwonych Marcin Roman, Mariusz Sadłowski i Piotr Wiski (on konkretnie w białej bluzie bramkarskiej). Czerwoni wygrali 5-2 a pierwszą bramkę w meczu strzelił trener Sadłowski.

W przerwie pomiędzy meczami oldbojów i seniorów trenerzy Paweł Zalewski i Arek Roman  wraz z Włodzimierzem Laskowskim z Narwi poprowadzili konkursy z nagrodami dla dzieci i młodszej młodzieży. Z kolei w przerwach meczów nasi najmłodsi zawodnicy rywalizowali na małe bramki, pod opieką trenerów Damiana Dąbrowskiego i Natalii Zając. W dodatku wyprowadzali piłkarzy Narwi i Mystkówca jako dziecięca eskorta.

Trzeba przyznać, że to wiele akcentów jak na jeden dzień 🙂 Piłkarzom i trenerom Narwi gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w wyższej lidze. Wszystkim uczestnikom imprezy dziękujemy za wspólną zabawę!