Uwaga! Ogłaszamy wiosenny nabór!

Początek wiosny to dobra okazja, żeby rozpocząć nowy rozdział w życiu dziecka i na przykład zapisać go do Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. Ogłaszamy wiosenny nabór do naszej Akademii! Zapraszamy dzieci urodzone w latach 2008-2013 do rozpoczęcia sportowej przygody z Nami!

Najważniejsze aby zaszczepić w nich ducha sportu i piłki nożnej. Nie prowadzimy żadnej rekrutacji czy selekcji, a to oznacza, że każdy miłośnik piłki nożnej i Roberta Lewandowskiego może dołączyć do Naszej Akademii. Dla najmłodszych Orłów oferujemy zajęcia nastawione na wszechstronny rozwój ruchowy dostosowane do wieku i umiejętności młodych adeptów. Wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerska dba o kreatywność i doskonałe funkcjonowanie dziecka w grupie.

Nasi wychowankowie trafiają do takich klubów jak Polonia Warszawa czy Jagiellonia Białystok. Nasze zespoły grają w najwyższych możliwych rozgrywkach na Mazowszu, dzięki czemu nasi zawodnicy mają okazję rywalizować na co dzień z najlepszymi zespołami w regionie.

APN Ostrołęka, Klub Partnerski Mistrza Polski Legii Warszawa, serdecznie zaprasza na profesjonalne zajęcia piłkarskie!!!

Od kilku lat Akademia współpracuje z Legią Warszawa. Dzięki niej trenerzy są na bieżąco z trendami w piłce nożnej, program szkolenia jest nadzorowany przez Legię dzięki czemu Państwo macie pewność, że dzieciaki są w dobrych rękach. Natomiast Wasze pociechy mają możliwość wyjazdu na mecze Ekstraklasy a nawet występy w barwach Legii Warszawa.

Zaufało nam już prawie 400 młodych zawodników z Ostrołęki, Ostrowi Maz. i wielu innych miejscowości. Pamiętamy o tym, że pasja i poświecenie trenera do podopiecznych, to coś więcej dla dziecka niż jego wykształcenie.

Stawiamy sobie jeden cel, uśmiech i zadowolenie dziecka! Sprawdź nas 🙂

Więcej informacji po nr tel. 694-631-143