Sparingi rocznika 2005

Powoli dobiega końca okres przygotowawczy naszych Młodzików. Oprócz ciężkiej pracy na treningach rozegraliśmy bardzo wartościowe sparingi. Pod koniec stycznia wybraliśmy się na trójmecz do Ełku gdzie zmierzyliśmy się z tamtejszą Roną i Jagiellonią Białystok. Niestety oba mecze przegraliśmy, po bardzo prostych błędach w obronie. Ogólnie z gry i przede wszystkim zaangażowania naszych zawodników można było być zadowolonym, zważywszy że część zawodników wypadła nam z powodu choroby i mieliśmy do dyspozycji bardzo okrojoną kadrę.

RONA EŁK – APN OSTROŁEKA 6:2
JAGIELLONIA – APN OSTROŁEKA 4:0

Kolejnym naszym sparingpartnerem pod koniec lutego był MKS Bug Wyszków. W tym meczu mieliśmy do dyspozycji praktycznie całą kadrę. Głównym założeniem w tym meczu była poprawa gry w defensywie. Po wyrównanym początku meczu zdołaliśmy przejąć inicjatywę i rozstrzygnąć spotkanie na naszą korzyść wygrywając 5:2.
APN OSTROŁĘKA – MKS BUG WYSZKÓW 5:2

W poprzedni weekend zaś wybraliśmy się na granie do Łomży z tamtejszym ŁKS-em. Chłopcy zagrali naprawdę dobre spotkanie o czym świadczy wynik 7:0 i udany rewanż za listopadową porażkę. Wynik i gra cieszy (zwłaszcza realizacja nakreślonych założeń) i jest potwierdzeniem ciężkiej pracy jaką nasi chłopcy wykonali w okresie zimowym.
MŁKS ŁOMŻA – APN OSTROŁĘKA 0:7

2 kwietnia czekają nas emocje na turnieju w Olsztynie NAKI CUP 2017, a tydzień później zapraszamy wszystkich na pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej z Ostrovią Ostrów Mazowiecka o godzinie 14.00 na stadionie przy ul. Witosa.

We wszystkich sparingach w naszym zespole wystąpili:
Kacper Bąk, Kuba Bieńkowski, Alek Borkowski, Dominik Borowiecki, Kacper Ciecierski, Borys Ciężar, Damian Dawid, Kacper Dębski, Kuba Domański, Bartek Gołaszewski, Maciej Grabowski, Adam Hymkowski, Bartek Krasiewicz, Wiktor Macioch, Filip Olbryś, Igor Olszewski, Krystian Roman, Dawid Sawicki, Adrian Skorupski, Kamil Skorupski, Miłosz Skowronek, Antek Śniadach, Kuba Trzciński, Marcin Trzciński, Adam Zięba.