Dzień Matki na sportowo z rocznikiem 2008/2009

W piękne, słoneczne, czwartkowe popołudnie 28 maja trenerzy najmłodszego rocznika zorganizowali trening z okazji Dnia Matki. Oczywiście do czynnego udziału w treningu zaproszone zostały wszystkie mamy naszych zawodników. Pomimo obaw trenerów o frekwencję, ta przerosła nasze oczekiwania. 22 „zawodniczki” punktualnie 😉 , w strojach sportowych i z ogromną chęcią do zabawy stawiły się na boisku. Po przyjęciu „zawodniczek” do drużyny przez naszych chłopców rozpoczęliśmy wspólną zabawę. Ćwiczenia rzecz jasna wykonywane były w parach mama-syn, dzięki czemu każdy z chłopaków mógł sprawdzić przygotowanie fizyczne i wyszkolenie techniczne swojej mamy. Nie zabrakło gimnastyki, podań, pojedynków 1×1 i przede wszystkim śmiechu, bo przecież najważniejsza była dobra zabawa. Na koniec przeprowadzono małą rywalizację w wyścigach rzędów i serii rzutów karnych, w której lepsi okazali się nasi zawodnicy. Potwierdzili tym samym, że w domu rządzi mama a na boisku syn 🙂

Była to pierwsza tego typu impreza w naszej Akademii. Patrząc na radość zawodników, zaangażowanie „zawodniczek” i wspaniałą atmosferę, wspólny trening okazał się super pomysłem – prezentem na Dzień Matki.

Jeszcze raz dziękujemy drogim mamom za uczestnictwo w zajęciach i zapraszamy 25 czerwca do kibicowania swoim mężom na treningu z okazji Dnia Ojca 😉 .

Tak się bawi i wygrywa – APN!!!!

ZDJĘCIA
[print_gllr id=3924]