Rozkład jazdy

Rocznik 2003

Trenerzy: Marcin Roman (793-678-643) i Piotr Wiski (882-873-165)

Poniedziałek, 17:30 – Witosa (sztuczna murawa)
Środa, 17:30 – Witosa (naturalna)
Czwartek, 17:00 – Wojciechowice

 


Rocznik 2004

Trenerzy: Mariusz Sadłowski (602-446-111) i Piotr Wiski (882-873-165)

Poniedziałek, 16:00 – Witosa (sztuczna murawa)
Środa, 17:30 – Witosa (sztuczna murawa)
Czwartek, 17:30 – Witosa (sztuczna murawa)


Rocznik 2005

Paweł Zalewski (725373001) 

Poniedziałek, 16:00 – Witosa (sztuczna murawa)
Czwartek, 16:15 – SP 6 (orlik)
Piątek, 16:00 – Witosa (sztuczna murawa)

 


 Rocznik 2006

Trenerzy: Cezary Stachowicz (600-363-960) i Arkadiusz Roman (601-811-736)

Wtorek, 18:00 – orlik ul. Jaracza
Środa, 17:30 – Witosa
Piątek, 16:00 – Witosa


Rocznik 2007
Grupa A
Poniedziałek, 18:45 – SP6
Środa, 17:30 – ZSZ nr 3 (ul. Jaracza)

Grupa B
 Środa, 16:05 – ZSZ nr 3 (ul. Jaracza)
Piątek, 16:30 – Hala w Wojciechowicach (ul. Partyzantów)

Kontakt: Jacek Żylak (tel. 500-232-645), Sebastian Borowiecki (tel. 694-980-232)


Rocznik 2008
Grupa A
Poniedziałek, 18:00 – SP 10
Środa, 18:00 – SP 10
Piątek, 18:00 – SP 10

Kontakt dla gr. A: Paweł Zalewski (tel. 725-373-001).

Grupa B
Środa, 18:45 – SP 6
Piątek, 18:45 – SP 6
Kontakt dla gr. B:  Michał Śniadach (606792601)


Rocznik 2009 – Grupa A
Wtorek 18:45-20:00 – SP6
Piątek 16:15-17:30 – SP6

Rocznik 2009 – Grupa B
Wtorek 17:30-18:45 – SP6
Piątek 17:30-18:45 – SP6

Kontakt: Mariusz Kuczewski (tel. 515-276-862).


Rocznik 2010 – Grupa A
Środa 16:00-17:30 – Hala Gołasia (obie grupy razem)
Czwartek 18:45-20:00 – SP6

Rocznik 2010 – grupa B
Środa 16:00-17:30 – Hala Gołasia (obie grupy razem)
Czwartek 17:30-18:45 – SP6

Kontakt: Damian Dąbrowski (tel. 694-631-143), Natalia Zając.


Rocznik 2011 – Grupa A
Poniedziałek 17:30-18:45 – SP6
Środa 17:30-18:45 – SP6

Rocznik 2011 – grupa B
Poniedziałek 16:15-17:30 – SP6
Środa 16:15-17:30 – SP6

Kontakt: 2011: Tomasz Niedźwiecki (tel. 660-691-781), Kamil Nowak.

 


Rocznik 2012
Wtorek 16:15-17:30 SP6
Czwartek 16:15-17:30 SP6

Kontakt: Damian Dąbrowski (tel. 694-631-143), Natalia Zając.


W razie pytań można także pisać na adres e-mail:
apnostroleka@gmail.com